Dzisiaj jest: wtorek, 5 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Wyszkowscy policjanci mają wyjątkową choinkę

Wyszkowscy policjanci mają wyjątkową choinkę

21 grudnia 2022, 15:52, KPP Wyszków, red. Kacper Jaworowski

Funkcjonariusze ubrali drzewko w odblaski.

Przed Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie stanęła choinka. Mundurowi ubrali ją w odblaski i zachęcają pieszych oraz rowerzystów do jej rozbierania - zabierania z niej odblasków. Główną myślą tejże idei jest bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Policjanci zachęcają więc, by zabrane odblaski ubierać na siebie, szczególnie gdy ze względu na warunki pogodowe widoczność jest słaba i zakładać je.

Policjanci apelują, aby zerwane z drzewka odblaski trafiły w widoczne miejsca na ubraniach, a nie do kieszeni, czy do szuflady. Trzeba pamiętać, że każda osoba poruszająca się o świcie, czy zmierzchu po drodze, dla swojego bezpieczeństwa powinna być wyposażona w elementy odblaskowe.


Źródło zdjęcia: KPP Wyszków
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]