Dzisiaj jest: wtorek, 5 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Wsiedli za kierownicę ciężarowek po alkoholu

Wsiedli za kierownicę ciężarowek po alkoholu

5 maja 2023, 15:17, KPP Wyszków, red. Kacper Jaworowski

Pomimo ciągłych apeli, ryzyka utraty prawa jazdy czy dotkliwych kar finansowych, nadal znajdują się kierowcy, którzy decydują się na jazdę po alkoholu. Wczoraj wyszkowscy funkcjonariusze zatrzymali prawo jazy dwóm kierującym samochodami ciężarowymi za jazdę na tzw. "podwójnym gazie".

W czwartek, 4 maja 2023, wyszkowscy policjanci uniemożliwili dalszą jazdę dwóm kierowcom samochodów ciężarowych, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Do kontroli drogowej doszło na trasie S8, około godz. 10:00. Gdy okazało się, że jeden z kierujących znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, a drugi ma w swoim organizmie 1 promil, funkcjonariusze natychmiast zatrzymali im prawo jazdy, a pojazdy odholowali na policyjny parking. 57- i 36-latek w najbliższym czasie za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Obaj mężczyźni wykazali się przede wszystkim skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem zdrowego rozsądku. Tym razem jednak niebezpieczna jazda została w porę przerwana.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]