Dzisiaj jest: wtorek, 5 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Trójka kierowców bez prawka, wpadła w ręce policjantów

Trójka kierowców bez prawka, wpadła w ręce policjantów

13 czerwca 2023, 10:21, KPP Wyszków, red. Kacper Jaworowski

Podczas minionego weekendu wyszkowscy policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy pomimo braku uprawnień zdecydowali się wsiąść za kółko pojazdu. Mundurowi udaremnili im dalszą jazdę i sporządzili wnioski o ukaranie do sądu.

Wyszkowscy policjanci dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, podejmowali szereg kontroli pojazdów i ich kierujących. W dwóch przypadkach kierujący pojazdami osobowymi przekroczyli dozwoloną prędkość. Jak się okazało w trakcie dalszej kontroli, zarówno 37-letnia kobieta jak i 45-letni mężczyzna nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Również kierowca motocykla, 37-letni mężczyzna, wykazał się bezmyślnością i zdecydował się na jazdę, pomimo braku uprawnień.

Funkcjonariusze wobec trójki kierujących sporządzili wnioski o ukaranie do sądu. Grozi im teraz grzywna, nawet do 30.000 zł oraz bezwzględny zakaz kierowania pojazdami.

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Polska Policja
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]