eWyszków » Wiadomości » Dreszczowiec w Gąbinie

Dreszczowiec w Gąbinie

22 kwietnia 2013, 20:26, Tomasz Krupa

Po ciężkim spotkaniu Bug Wyszków wywozi trzy jakże cenne punkty z Gąbina.

Prawdziwy dreszczowiec obejrzeli w sobotę kibice w Gąbinie podczas spotkania pomiędzy zespołami Błękitnych Gąbin i Bugu Wyszków. Ci, którzy wybrali się z Wyszkowa na daleki wyjazd na pewno nie czuli się zawiedzeni poziomem spotkania. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po około 22 minutach gry prowadzi już 2-0. Bug przez tą część spotkania grał bardzo słabo zarówno w defensywie jak i ofensywie. Dopiero w 38 minucie po bramce Gołębiowskiego obraz gry wyraźnie się zmienił. Mateusz Gołębiewski ładnym technicznym strzałem przelobował bramkarza Błękitnych. Od tego momentu podbudowani Wyszkowianie zaczęli grać o wiele lepiej. Przed samym gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę doprowadzamy do remisu za sprawą Karola Skoczeń.

Po przerwie już w pierwszej akcji Bug obejmuje prowadzenie. Po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Skoczeń, który oddał mocny strzał sprzed pola karnego. Po stracie bramki Błękitni ruszyli do zmasowanych ataków, ale w tym dniu nie było im już dane pokonać Derejki. Zielono-biało-niebiescy mieli jeszcze dwie szanse na podwyższenie wyniku, ale za każdym razem brakowało nam skuteczności. Dzięki tej wygranej zostaliśmy wiceliderem IV ligi.

Błękitni Gąbin - Bug Wyszków 2-3 (2-2)
Bramki: Gołębiowski 38', Skoczeń 44', 48'
Bug: Derejko - Nogaj, Chukwuemeka, Maciak, Wiśniewski - D. Kaput (90'+3 Wróbel), Gołębiowski, Rejnuś (28' K. Kaput), Salwin - Szala (87' Rosiński), Skoczeń.