Dzisiaj jest: piątek, 29 marca 2024

eWyszków » Wiadomości » Bug Wyszków wysoko przegrywa sparing z Ostrovią

Bug Wyszków wysoko przegrywa sparing z Ostrovią

27 lipca 2012, 17:42, Tomasz Krupa

W kolejnym sparingu zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka wygrał 6-2 z zespołem Bugu Wyszków.

W zeszłą sobotę na boisku w Zambrowie zespół Bugu Wyszków rozegrał spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu IV ligi. Rywalem zielono-biało-niebieskich był dobrze im znany z IV-ligowych boisk zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka. W sezonie 2011/2012 oba zespoły dwukrotnie rywalizowali ze sobą o ligowe punkty. W pierwszym spotkaniu na jesieni w Ostrowi padł bezbramkowy remis, ale już na wiosnę zespół Bugu doznał wysokiej porażki (przyp. red. w Wyszkowie padł wynik 1-3 dla Ostrovi).

Bug Wyszków przystąpił do sparingu w Zambrowie w bardzo eksperymentalnym zestawieniu, z aż trzema juniorami młodszymi w wyjściowej "jedenastce". Pomimo takiego składu już w 3 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Szymona Chalskiego, który wykorzystał rzut wolny w okolicach pola karnego Ostrovi. Niestety później już było tylko gorzej, nasz zespół popełniał proste juniorskie błędy w defensywie, które umiejętnie wykorzystywali nasi ligowi rywale za miedzy. Piłkarze z Wyszkowa tracili piłkę nawet przy wyprowadzeniu ataków, zbyt często zdarzało się im nawet podawać piłkę wprost pod nogi ofensywnych zawodników Ostrovi. Pierwsza połowa niestety kończy się dla naszych zawodników sromotną klęską 6-1.
Obraz gry zmienił się dopiero w drugiej połowie, kiedy trener Bugu wprowadził do gry bardziej doświadczonych zawodników. Dzięki temu nasz zespół nie stracił już bramki, a sam raz trafił do siatki rywala. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6-2 dla Ostrovi Ostrów Mazowiecka.

Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-6 (1-6)
Bramki:
Sz. Chalski, K. Małkiński (bramka samobójcza) - A. Ciach x3, P. Gromek x2, M. Bednarczyk