Dzisiaj jest: sobota, 18 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » UKS "Polonez" w Ciechanowie

UKS "Polonez" w Ciechanowie

24 grudnia 2013, 10:02, UM w Wyszkowie, red. Agnieszka Pleńska

Zawodnicy UKS "Polonez" zdobyli 17 złotych, 22 srebrnych i 23 brązowych medali. W klasyfikacji klubowej zajął 2 miejsce, ustępując jedynie gospodarzom.

7-8 grudnia odbył się ogólnopolski sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności stylowej dzieci 11, 12 lat w ramach Zawodów Pływackich o Puchar Prezydenta Ciechanowa z okazji XV - lecia klubu MPKS "Orka" Ciechanów.

300 zawodników z 30 klubów wzięło udział w zawodach pływackich w Ciechanowie. Dla zawodników urodzonych w latach 2001- 2002 był to obowiązkowy sprawdzian wytrzymałości i wszechstronności stylowej. Wyszków reprezentowany był przez 46 zawodników UKS ,,POLONEZ", którzy po raz kolejny pokazali się z jak najlepszej strony.

Zawodnicy zdobyli 17 złotych, 22 srebrnych i 23 brązowych medali. W klasyfikacji klubowej UKS "Polonez" zajął 2 miejsce, ustępując jedynie gospodarzom. Start w zawodach był dofinansowany z budżetu Gminy Wyszków, za co zawodnicy i trenerzy serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi.