Dzisiaj jest: niedziela, 19 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Dwa mecze i tylko 4 punkty

Dwa mecze i tylko 4 punkty

30 maja 2014, 17:20, Tomasz Krupa

W ostatnich dwóch spotkaniach podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego zdobyli tylko 4 punkty. Bug zremisował na wyjeździe 1-1 z Mławianką Mława i zwyciężył w Wyszkowie 3-0 z Mazurem Gostynin.

Spotkanie przeciwko Mławiance Mława idealnie rozpoczęło się dla drużyny z Wyszkowa. Już w 4 minucie na listę strzelców wpisuje się Rejnuś, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywane przez Lituna. Podrażniona Mławianka rzuciła się do ataków. Nie wiele brakowało, a w 10 minucie piłkarze z Mławy prawie by wyrównali. Jednak w ostatniej chwili tor lotu piłki zmienił jeden z obrońców Bugu. Kilka chwil później na strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Litun, ale piłka przeleciała poprzeczkę gospodarzy. Niestety dla nas, w 32 minucie pada bramka wyrównująca. Autorem gola był Artur Gawęda, który wygrał pojedynek biegowy z Maciakiem.

W drugiej połowie na boisku nie wiele się działo. Obu drużynom nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i spotkanie zakończyło się bramkowym remisem.

Mławianka Mława - Bug Wyszków 1-1 (1-1)
Bramki:
A. Gawęda 32'- J. Rejnuś 4'
Bug: Ł. Derejko - Ł. Damętko, M. Maciak, Sz. Salwin, K. Kaput - N. Litun, D. Gałązka, J. Rejnuś, K. Skoczeń - Ł. Szala (63' M. Rosiński), Ł. Kowalczyk

O wiele lepiej poszło naszym "kopaczom" w środę, gdzie podejmowali na własnym boisku drużynę Mazura Gostynin. Całe spotkanie nie było zbyt porywającym widowiskiem. Pierwsza bramka dla Bugu padła w 20 minucie po strzale głową Maciaka. Goście z Gostynina w tej partii gry tylko raz zagrozili bramce Derejki. Jednak nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć i pewnie obronił strzał jednego z graczy Mazura.

Po zmianie stron piłkarze z Wyszkowa dołożyli jeszcze dwie bramki. Tym razem dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Kowalczyk. W drugich 45 minutach rywale nie oddali żadnego strzału na bramkę Bugu. Dzięki tej wygranej piłkarze trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego umocnili się na drugiej pozycji w lidze.

Bug Wyszków - Mazur Gostynin 3-0 (1-0)