eWyszków » Wiadomości » Bug czerwoną latarnią ligi

Bug czerwoną latarnią ligi

8 października 2017, 20:43, Tomasz Krupa

Wysoka porażka Wyszkowian w Gostyninie.

Po przerwie spowodowanej pauzą w rozgrywkach IV ligowych na boisko wrócili piłkarze Bugu Wyszków.
Faworytem tego spotkania była drużyna Mazura, która w ligowej tabeli zajmowała wyższą lokatę niż Bug.

Gospodarze atakowali od początku meczu. Pierwszą groźną sytuację piłkarze Mazura przeprowadzili w 27 minucie, gdy po strzale Bartosza Komorowskiego piłka trafiła w słupek bramki Nikodema Laskowskiego.

Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem. Bramkę do szatni zdobywają gospodarze za sprawą Bartosza Komorowskiego, który po dośrodkowaniu piłkę głową skierował do siatki Bugu.

Druga połowa idealnie zaczęła się dla Wyszkowian, którzy już w 54 minucie doprowadzają do wyrównania po rzucie karnym wykonanym przez Mateusza Maciaka. Jednak nasza radość z remisu nie trwała zbyt długo, bo niespełna 4 minuty później Mazur podwyższa wynik spotkania na 2-1.

Po mimo straty bramki Bug nie podał się i walczył na boisku o kolejne bramki. W 78 minucie Mazur miał szczęście, po dośrodkowaniu i strzale Daiji Kimury piłka odbiła się od poprzeczki. W doliczonym czasie gry kropkę nad i postawili gracze gospodarzy strzelając trzecią bramkę.

Mazur Gostynin - Bug Wyszków 3:1(1-0)