Dzisiaj jest: wtorek, 31 marca 2020

eWyszków » Wiadomości » Pożegnanie z policyjnym mundurem

Pożegnanie z policyjnym mundurem

27 lutego 2020, 09:43, KPP w Wyszkowie, red. Miłosz Magrzyk

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie nadkomisarz Mariusz Sycik pożegnał 3 policjantów, którzy po długoletniej służbie rozstali się z policyjnym mundurem i przeszli na zasłużoną emeryturę. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

Pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie nadkom. Mariusz Sycik w obecności zastępcy komendanta mł. insp. Zbigniewa Zięciny oraz policjantek, policjantów i pracowników policji uroczyście podziękował za wieloletnią służbę 3 policjantom żegnającym się z policyjnym mundurem.

Po ponad 28 latach służby w policji na zasłużoną emeryturę przeszli: asp.szt. Zbigniew Pepłowski - dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Wyszkowie, asp. szt. Dariusz Kuczyński - specjalista w referacie do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją oraz po ponad 24 latach w mundurze asp. szt. Mariusz Brejnak - dyżurny wyszkowskiej policji. Komendant wręczył policjantom listy gratulacyjne.

Każdy z odchodzących policjantów dzięki wieloletniemu doświadczeniu był nieocenionym wsparciem dla młodszych kolegów, którym służył radą i pomocą.

Szanownym emerytom życzymy zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych. Dziękujemy za wszystkie lata służby i życzymy wielu chwil radości na emeryturze.
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]