Dzisiaj jest: wtorek, 7 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Hit kolejki na remis

Hit kolejki na remis

28 kwietnia 2013, 19:43, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu IV ligi mazowieckiej grupy północ MKS Bug Wyszków zremisował 1-1 z MKS Przasnysz.

Całe spotkanie było dość wyrównane, każda z drużyn miała kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramek. Niestety w obu ekipach w dniu wczorajszym brakowało skuteczności, chociaż czasami przysłowiowego szczęścia pod bramką. Bug już w 2 minucie mógł cieszyć się z prowadzenia, po strzale jednego z naszych zawodników piłka odbiła się od obrońcy MKS Przasnysz i wpadła do bramki. Od tego momentu Przasnyszanie zaczęli mocniej napierać na bramkę Bugu. Do remisu doprowadzili po 30 minutach gry za sprawą Wróblewskiego. W kolejnych minutach pierwszej połowy gra toczyła się w środkowej części boiska. W drugiej połowie sytuacja wyglądała praktycznie tak samo. I tak po 90 minutach gry, hit kolejki zakończył się bramkowym remisem 1-1. Po tym spotkaniu zespół Bugu Wyszków zajmuję 4 lokatę w tabeli z ośmiopunktową stratą do lidera z Wołomina.

Bug Wyszków - MKS Przasnysz 1-1 (1-1)