Dzisiaj jest: piątek, 3 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Bug poległ w Mławie

Bug poległ w Mławie

23 maja 2013, 18:42, Tomasz Krupa

Mławianka Mława bez większych problemów pokonała na własnym stadionie Bug Wyszków 3-1 (1-0).

We wczorajszym spotkaniu IV ligi zespół Bugu Wyszków rywalizował o ligowe punkty w Mławie przeciwko miejscowej Mławiance. W pierwszej połowie gra w ogóle nie układa się naszym piłkarzom, brakowało dokładnych podań oraz skuteczności pod bramką rywali. W pierwszych 45 minutach gry zgromadzeni kibice obejrzeli tylko jedną bramkę. Autorem gola dla Mławianki był Marcin Tomczak.

Po zmianie stron w grze Bugu widać było lekką poprawę. Po jednej z akcji udaje nam się zdobyć gola na 1-1. Bramkę kontaktową zdobył Kowalczyk, który otrzymał świetne dośrodkowaną piłkę od Gałązki. Gdy wydawało się, że jest szansa na dobry rezultat, nagle nasi piłkarze opadli z sił. Co umiejętnie wykorzystała drużyna gospodarzy. Po szybkich dwóch kontrach udaje im się dwukrotnie pokonać Derejkę. Katem Bugu okazał się w tym dniu Marcin Tomczak, który zaliczył klasycznego hattricka. Niestety dwa spotkania rozgrywane w krótkim odstępie czasowym dały siwe znaki naszym piłkarzom, którzy po prostu nie wytrzymali kondycyjnie.
Po porażce w Mławie, Bug spadł o jedną pozycję w ligowej tabeli i zajmuję czwartą lokatę.

Mławianka Mława - Bug Wyszków 3-1 (1-0)