Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Minimalna wygrana Bugu w Pułtusku

Minimalna wygrana Bugu w Pułtusku

6 czerwca 2013, 19:38, Tomasz Krupa

Wczoraj piłkarze wyszkowskiego Bugu minimalnie pokonali 2-1 outsidera ligi zespół Nadnarwianki Pułtusk.

Od początku spotkania Bug osiągnął przewagę na boisku. W paru momentach piłkarze gospodarzy praktycznie nie dotykali piłki. Po mimo ciężkich warunków atmosferycznych mamy tutaj na myśli porywisty wiatr i deszcze to my pierwsi pokonujemy golkipera Nadnarwianki. W 24 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Kaput. Pomocnik Bugu wykorzystał dokładne podanie Karola Skocznia i w sytuacji sam na sam nie dał szans Erwinowi Sakowi. Parę minut później powinno być już 2-0, ale Skoczeń z około 3 metrów strzelił wprost w bramkarza Nadnarwianki.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. Gorąco pod bramką Derejki zrobiło się w 70 minucie, kiedy jeden z naszych zawodników fauluje Kamila Orłowskiego. Sędzia od razu wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki Derejki. Do piłki podszedł Bobowski, który mocnym uderzeniem pokonał naszego bramkarza. Nasz zespół komplet punktów zapewnił sobie dopiero w końcówce spotkania. Po dośrodkowaniu Alana Wróbla, stojąc tyłem do bramki, głową Saka przelobował Mateusz Maciak.

Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 1-2 (0-1)