Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Pogrom na zakończenie sezonu

Pogrom na zakończenie sezonu

17 czerwca 2013, 19:15, Tomasz Krupa

Bug Wyszków w ostatnim spotkaniu IV ligi w sezonie 2012/2013 wysoko pokonał Kasztelana Sierpc 7-1.

W ostatnim spotkaniu w tym sezonie miejscowy Bug podejmował na własnym obiekcie spadkowicza IV ligi zespół Kasztelana Sierpc. Praktycznie przez całe spotkanie zespołem dominującym na boisku był zespół gospodarzy. Zawodnicy trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego pomimo wielu sytuacji bramkowych tylko siedmiokrotnie znajdowali drogę do bramki Kasztelana. Śmiało można powiedzieć, że strata siedmiu bramek przez drużynę Kasztelana był to najmniejszy wymiar kary w tym meczu.

Goście tylko raz potrafili odpowiedzieć Bugowi. Autorem bramki honorowej był Lemanowicz. Po pierwszych 45 minutach nic nie wskazywało na tak okazałą wygraną Bugu Wyszków. Do przerwy Wyszkowianie prowadzili jedynie 3-0. Po zmianie stron piłkarze z Wyszkowa rozwiązali worek z bramkami. Aplikując gościom jeszcze cztery bramki. Na listę strzelców w całym meczu wpisali się: Gałązka, K. Kaput, Maciak, Wróbel, Kowalczyk, D.Kaput, Gołębiowski.

Dzięki tej wygranej Bug Wyszków rozgrywki IV ligi mazowieckiej zakończył na 5 pozycji gromadząc na swoim koncie 53 punkty.

Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc 7-1 (3-0)