eWyszków » Wiadomości » Wysoka porażka w stolicy

Wysoka porażka w stolicy

25 lipca 2013, 07:51, Tomasz Krupa

We wczorajszym sparingu podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego nie sprostali GKP Targówek.

Drużyna z Wyszkowa rozpoczęła swoje przygotowania do nowego sezonu IV ligi od bardzo mocnego rywala. Wczoraj zmierzyli się z rewelacją rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej drużyną stołcznego Targówka (przyp. red. GKP Targówek w sezonie 2012/2013 w III lidze zajął 5 miejsce jako beniaminek ligi). Już po pierwszych 15 minutach zespół Ogrodzińskiego przegrywał 2-0. Autorem bramek dla GKP był były zawodnik I-ligowego Dolcanu Ząbki Marcin Stańczyk. Około 33 minuty spotkania Stańczyk dokładna kolejnego gola i tym samym uzbierał klasycznego hattricka. Gdy wydawało się, że Bug ruszy do śmielszych ataków bramki bronionej przez golkipera GKP. Czwartą bramkę zdobywa 19-letni napastnik gospodarzy Przemysław Sieczko. Do końca spotkania pomimo kilku dogodnych sytuacji drużynie Ogrodzińskiego nie udało się zdobyć honorowej bramki i tym sposobem pierwsze spotkanie kontrolne zakończyło się wysoką porażką. W zespole Bugu oprócz zawodników pierwszej drużyny wystąpiło kilku zawodników testowanych.

GKP Targówek - Bug Wyszków 4-0 (3-0)