Dzisiaj jest: sobota, 4 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Skromne zwycięstwo nad Bzurą Chodaków na rozpoczęcie IV ligi

Skromne zwycięstwo nad Bzurą Chodaków na rozpoczęcie IV ligi

12 sierpnia 2013, 08:46, Tomasz Krupa

Zespół Bugu Wyszków w sobotnim spotkaniu inauguracyjnym IV ligę pokonał skromnie 1-0 zespół Bzury Chodaków.

W pierwszych minutach gry stroną przeważającą byli zawodnicy gości, który przeprowadzili kilka ciekawych akcji. Jednak z upływem czasu do głosu dochodzili nasi piłkarze. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła po dośrodkowaniu Gałązki ze stałego fragmentu gry, a autorem bramki był Maciak. To jednak nie był koniec wrażeń w tej partii gry. Bug na przerwę musiał schodzić w osłabieniu po czerwonej kartce dla Tony (przyp. red. w naszym odczuciu faul i sama kartka była bardzo dyskusyjna).

Po zmianie stron pomimo przewagi jednego zawodnika Bzura nie potrafiła znaleźć drogi do bramki bronionej przez Derejko. Natomiast Bug szukał swoich szans w szybkich kontratakach. Po jednej z nich w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kowalczyk, ale jego strzał minimalnie minął słupek bramki Bzury. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Bug Wyszków - Bzura Chodaków 1-0 (1-0)