Dzisiaj jest: wtorek, 7 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Dreszczowiec w Wyszkowie

Dreszczowiec w Wyszkowie

20 sierpnia 2013, 15:45, Tomasz Krupa

Ci co przybyli na stadion w Wyszkowie w zeszłą sobotę na pewno nie żałowali. Po emocjonującym spotkaniu Bug Wyszków wygrał 3-2 z rezerwami Wisły Płock.

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu podopiecznych trenera Ogrodzińskiego nie należała do udanych. W tej partii gry tylko w pierwszych dziesięciu minutach poważnie zagroziliśmy bramce Wisły. Jednak Nafciarze szybko przejęli inicjatywę.

Po źle rozegranym rzucie wolnym pod bramką Wisły przez piłkarzy Bugu, goście ruszyli do szybkiego kontrataku. Przy pięknym strzale z półwoleja Eryka Padzika, Derejko nie miał szans na skuteczną obronę. Nie minęło pół godziny, a Wiślacy mogli cieszyć się z drugiej bramki. Tym razem piłkę przed polem karnym Bugu przejęli zawodnicy gości i za sprawą Michała Sadowskiego podwyższają wynik spotkania. Bug mógł odpowiedzieć jeszcze przed przerwą , ale w dwóch sytuacjach bramkowych zabrakło nam szczęścia.

Po zmianie stron gra odwróciła się o 180 stopni. Piłkarze Bugu potrzebowali niespełna 20 minut by strzelić trzy bramki rezerwom Wisły. Autorami goli byli: Augustyniak, Szala oraz Gałązka. W doliczonym czasie gry fantastyczną interwencją bramkarską popisał się Derejko. Dzięki tej wygranej po dwóch rozegranych meczach wyszkowscy piłkarze zajmują 5 miejsce (przyp. red. Bug rozegra jeszcze jedno spotkanie zaległe z Polonią Warszawa. Przy wygranej ze stołeczną drużyną zostaną liderem tabeli).

Bug Wyszków - Wisła II Płock 3:2 (0:2)