Dzisiaj jest: środa, 26 lutego 2020

eWyszków » Wiadomości » Konkurs plastyczny "Dary Lasu"

Konkurs plastyczny "Dary Lasu"

29 sierpnia 2013, 08:29, Nadleśnictwo Wyszków, red. Agnieszka Pleńska

Nadleśnictwo Wyszków zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Dary Lasu" wszystkich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu plastycznego "Dary Lasu" jest promowanie wyszkowskich lasów, ukazanie wrażliwości społeczeństwa na otaczająca przyrodę, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i plastycznych uczestników.

Prace dotyczącego tematu "Dary Lasu" w formacie A4, A3 lub A2 składać można w dniach od 1 do 12 września 2013 w Nadleśnictwie Wyszków (Leszczydół Nowiny, ul. Leśników 27, 07-200 Wyszków). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas XII Wielkiego Grzybobrania 15 września 2013 roku na Stadionie Leśnym w Długosiodle.


Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Nadleśnictwo Wyszków (Leszczydół Nowiny, ul. Leśników 27, 07-200 Wyszków).

2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadpodstawowych położonych w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Wyszków.

3. Celem konkursu jest promowanie wyszkowskich lasów, ukazanie wrażliwości społeczeństwa na otaczająca przyrodę, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i plastycznych uczestników.

4. Konkurs trwa od 1 września do 12 września 2013 roku.

5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 września 2013 roku podczas XII Wielkiego Grzybobrania w Długosiodle.

6. Prace oceniane będą przez Jury powołane przez Organizatora w czterech kategoriach wiekowych:

- przedszkolaki
- uczniowie szkół podstawowych
- uczniowie szkół gimnazjalnych
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

7. Prace nadsyłane na konkurs powinny dotyczyć tematu "DARY LASU" i być związane z lasami zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa Wyszków.

8. Każda placówka może nadesłać maksymalnie 5 prac, wybranych spośród prac wszystkich uczestników konkursu.

9. Prace należy dostarczyć (osobiście lub pocztą) na adres Nadleśnictwo Wyszków Leszczydół Nowiny, Leśników 27, 07-200 Wyszków z dopiskiem "DARY LASU".
10. Każda nadesłana praca powinna zawierać dane: Imię i nazwisko autora, nazwę szkoły oraz dane kontaktowe do opiekuna.

11. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice, w formacie A4, A3 lub A2.

12. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Nadleśnictwo Wyszków w celach wynikających z regulaminu konkursu oraz na nieodpłatne przeniesienie na Organizatora prawa do wykorzystania prac w publikacjach, ekspozycjach i stronach internetowych.

13. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można drogą mailową karolina.gizinska@warszawa.lasy.gov.pl lub nr tel. (29) 742 50 46 wew. *129.
źródło zdj. Nadleśnictwo Wyszków

  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]