Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Komplet zwycięstw Bugu Wyszków

Komplet zwycięstw Bugu Wyszków

31 sierpnia 2013, 08:23, Tomasz Krupa

Nasi piłkarze bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon w IV lidze odnosząc do tej pory komplet zwycięstw (przy. red. Bug ma jeszcze do rozegrania jedno spotkanie zaległe z Polonią Warszawa).

W zeszłą sobotę na stadionie w Wyszkowie rozegrane zostało IV-ligowe spotkanie pomiędzy miejscowym Bugiem, a KS-em Łomianki. Po niezbyt ciekawym spotkaniu zespół gospodarzy zwyciężył 1-0 po bramce Augustyniaka w 56 minucie.

W pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana. Dopiero w 12 minucie groźną akcję przeprowadzili piłkarze z Łomianke, jednak strzał zawodnika KS-u bez problemów wybił na rzut rożny Łukasz Derejko. Kilka minut później w świetnej sytuacji znalazł się Damian Gałązka, ale w sytuacji sam na sam z golkiperem Łomianek uderzył wprost w bramkarza. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie, ale tylko do 56 minuty. Po dośrodkowaniu z rzut rożnego najwyżej do piłki w polu bramkowym wyskoczył Piotr Augustyniak, dopełniając z bliska głową formalności. Po utracie bramki goście zaczęli co raz śmielej atakować bramkę Derejki, jednak praktycznie żaden atak nie zagroził poważnie naszej bramce. Pomimo kilku sytuacji bramkowych, piłkarze Bugu Wyszków nie potrafili zdobyć kolejnych bramek i tak po 90 minutach gry zdobywamy 3 pkt.

A już dziś zespół trenera Ogrodzińskiego rywalizować będzie z Wkrą Żuromin. Początek spotkania o godz. 16.00

Bug Wyszków - KS Łomianki 1-0 (0-0)