Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 kwietnia 2024

eWyszków » Wiadomości » Ciężka przeprawa Bugu Wyszków w Skórcu

Ciężka przeprawa Bugu Wyszków w Skórcu

8 września 2013, 19:18, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu Bug Wyszków po emocjonującym spotkaniu zwyciężył 2-1 z Naprzodem Skórzec.

Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę przejęli zawodnicy trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego. Już w 4 minucie Alanowi Wróblowi udaje się wpisać na listę strzelców. Wyszkowianie mieli jeszcze kilka sytuacji bramkowych, po których powinny paść bramki. Jednak za każdym razem brakowało nam skuteczności pod bramką Naprzodu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron gospodarze ruszyli do frontalnych ataków bramki Bugu. Efektem tego była bramka wyrównująca strzelona z rzutu wolnego z 20 metrów w 60 minucie. Gospodarze z minuty na minutę grali co raz lepiej. Naprzód miał jeszcze dwie dogodne sytuację na pokonanie naszego golkipera, ale podobnie jak nam w pierwszej połowie brakowało skuteczności. Losy spotkania rozstrzygnął niezawodny Damian Gałązka, który na 5 minut przed końcem meczu zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów. W tej sytuacji golkiper Naprzodu nie miał szans na skuteczną obronę.

Naprzód Skórzec - Bug Wyszków 1-2 (0-1)