Dzisiaj jest: środa, 8 maja 2024

eWyszków » Wiadomości » Pewna wygrana Bugu Wyszków

Pewna wygrana Bugu Wyszków

22 września 2013, 11:00, Tomasz Krupa

Piłkarze trenera Ogrodzińskiego w sobotnim spotkaniu w Wyszkowie pokonali Koronę Ostrołęka 3-0 (1-0).

W pierwszej połowie gra obu zespołów dla zgromadzonej publiczności na stadionie miejskim w Wyszkowie nie była zbyt efektowna. Gra toczyła się przeważnie w środkowej części boiska. Jedyną bramkę w tej odsłonie spotkania zdobył Alan Wróbel, który strzałem głową pokonał Sebastiana Szczechowiaka. Korona zmarnowała idealną szansę na wyrównanie pod koniec pierwszej połowy wtedy to piłka uderzona przez jednego z zawodników gości trafiła w słupek.

Po zmianie stron piłkarze Bugu udowodnili, że środowa porażka z Amatorem Maszewo była po prostu wypadkiem przy pracy. I tak w 61 minucie wynik spotkania podwyższa Mateusz Maciak, 4 minuty później na listę strzelców wpisuje się Piotr Augustyniak. Gracze z Wyszkowa nie odpuszczali, wyprowadzali szybkie kontrataki jednak za każdym razem brakowało nam skuteczności. Dzięki tej wygranej zespół Ogrodzińskiego umocnił się na pozycji lidera IV ligi.

Bug Wyszków - Korona Ostrołęka 3-0 (1-0)